Despair EU-Ragnaros
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Despair EU-Ragnaros
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 DK-Frost/Unholy

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Icypolyp
Vendég




DK-Frost/Unholy Empty
TémanyitásTárgy: DK-Frost/Unholy   DK-Frost/Unholy I_icon_minitimeVas. Márc. 06, 2011 6:42 am

Sziasztok

Nos azt hiszem én eltérek a sablontol mivel sajnos az nem arra vagy nem úgy kérdez rá a kérdésekre amiket én fontosnak tartok de mindenképpen megproblálom kifejteni az általatok fontosnak tartott kérdéseket is!Smile

Nos kezdésként azt le kell szögeznem h most kezdtem el eredeti wowon játszani. Régebben Revolon(TBC) majd késöbb Taurin(Wotlk) játszottam igy játékbeli tapasztalataim valoszinűleg meglehetősen hiányosak... amik ezeken a szervereken elérhetők és ahogyan elérhetők voltak raidek azt mindet fullra teljesitettem.(TBCben BT clear valamint Sunwellben Brutallusig volt script... Wotlkban pedig Naxx) Nos igen ez nem kifejezetten a legjobb ajánlólevél de sajnos csak ezekhez volt lehetőségem eddig. Jelenleg HCkat nyűvöm...Very Happy
Általános Karakter Info
Karakter Név: Icypolypus
Faj/Class/Spec: Drainei, DK, Frost/Unholy (dual wvel)
Realm: Ragnaros
Armory Profil:
Played( lvl85-ön és összesen ): Totál: 4day, 13hours, 49min | 85ön: 0day, 9hours, 53min
Profession( Miért ezeket? Amennyiben gatheringes , leváltanál olyanokra amik boostolnák a teljesítményed határidő előtt?):
Még nincs de úgy terveztem h Herb/Alchemy Herb jo skillt ad valamint elág jó pénz van benne... Alchemy meg ugyebár potik és trinket. De ha ezenmúlik természetesen mást húzok!

Raid Világ
Altok( amin elérhetünk vagy esetleg ha raidképes gearben van akkor esetleg raidre bevetés+Armory Profil): egyenlőre még nincsen max szintes altom de úgy terveztem h az 55ig húzott karakerem (worget warlock) majd később felfogom húzni mint alt kari.
Milyen napokon tudsz raidelni?: a hét bármely napján. 18:00 körűl érek haza szóval ahogy olvastam a raidelesi időtöket teljesen tökéletes számomra a hétvégéim pedig töbnyire szabadok szoktak lenni ugyancsak.Smile
Mit teszel ha nem érsz haza időben raidre?: Nos ez 1 jó kérdés igazából ilyen nem nagyon fordúl elő de ha mégis hát maximum nem megyek raidre. Mást ugysem tudok tenni mint várni hátha mégis szükség lesz rám.
Milyen consumable-t viszel/hozol raidre ( Flask, Poti, Kaja, Egyéb)?: Igazából lévén h még nem voltam Catas raiden ezekről nincs tapasztalatom.
WWS/WOL/Recount screenshot ( Lehetőleg feltoltve egy képmegosztó portálra és onnan belinkelni ide pl.: ):

Technikai kérdések
Általános belső gép tulajdonságok( Processor, Garfika, Ram,OP.Rendszer): Intel(R) Celeron(R) CPU 430 @ 1.80GHz 2.40GHz, 2giga RAM, Windows 7
Internet hozzáférés(MBit/sec, szolgáltató): 20 mbit T online
Ventrilo használat(kétirányú kommunikáció): természetesen.
Milyen Addonokat használsz?(Fontosabbakat): Hát hozzáadott addon csak az atlas loot és 1 dmg meter van igazán nem látom szükségét több addonnak lévén h már szinte minden van beépitve is. különleges Skill bardokat nem használok lévén h némi billentyű kiosztás modositásával teljesen tökéletesen eltudok férni az alapon is.
Incombat/outcombat UI Screenshot:

Személyes Információ
Keresztnév/Nickname: Zoltán
Kor: 20
Foglalkozás: Hobbiállatkereskedő Wink

Egyéb
Miért akarsz a Despair tagja lenni?: Cselekvőképes csapatott keresek akik kellőképpen komoylan veszik a játékot.
Ha felvételt nyersz, mit tudsz nekünk nyújtani?: Aktivitást, gyors alkalmazkodást az adott szituációkhoz, segitségnyuljtást ha tudok segiteni valamint ha számit mindenféle tanácsot hobbiállatokkal kapcsolatban..Razz
Referencia avagy olyan személyek neve akik guilden bellül vagy kívül ajánlani tudnak téged:
Egyéb megosztani való:[b]
Vissza az elejére Go down
Icypolyp
Vendég




DK-Frost/Unholy Empty
TémanyitásTárgy: Re: DK-Frost/Unholy   DK-Frost/Unholy I_icon_minitimeVas. Márc. 06, 2011 6:45 am

hmm valamiert nem linkeli az armory linkekett...


Vissza az elejére Go down
Icypolypus




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 06.

DK-Frost/Unholy Empty
TémanyitásTárgy: Re: DK-Frost/Unholy   DK-Frost/Unholy I_icon_minitimeVas. Márc. 06, 2011 6:54 am

Vissza az elejére Go down
Aisaka

Aisaka


Hozzászólások száma : 85
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 11.
Tartózkodási hely : Budapest

DK-Frost/Unholy Empty
TémanyitásTárgy: Re: DK-Frost/Unholy   DK-Frost/Unholy I_icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2011 4:37 pm

Accept próbaidőre, ventrilos beszélgetés alapján
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





DK-Frost/Unholy Empty
TémanyitásTárgy: Re: DK-Frost/Unholy   DK-Frost/Unholy I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
DK-Frost/Unholy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dejóskifli- Death Knight- Frost

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Despair EU-Ragnaros :: Recruit-
Ugrás: