Despair EU-Ragnaros
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Despair EU-Ragnaros
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Resto Druid apply

Go down 
SzerzőÜzenet
Sheneri
Vendég




Resto Druid apply Empty
TémanyitásTárgy: Resto Druid apply   Resto Druid apply I_icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2011 1:48 pm

Általános Karakter Info
Karakter Név: Sheneri
Faj/Class/Spec: Resto Druid
Realm: Ragnaros
Armory Profil:
Played( lvl85-ön és összesen ):Total time played: 21 days, 15 hours, 10 minutes, 10 seconds 85ön pedig Time played this level: 4 days, 8 hours, 45 minutes, 14 seconds
Profession( Miért ezeket? Amennyiben gatheringes , leváltanál olyanokra amik boostolnák a teljesítményed határidő előtt?): Alchemy Herbalism azért ezek mert ezek alchemyhez a herbalism passzol

Raid Világ
Előző Guildek( Milyen karakterrel?):Deep tranquility Warlockal másfél évet voltam ott
Miért hagytad ott őket / miért küldtek el?: Nagyon sok dolog megváltozzott azóta amióta beléptem a klánba és ezek nagyon nem tetszettek
Részletes HLI Tapasztalat( Vanilla,TBC, Wotlk,Cataclysm): Bcben kezdem el játszani BT felét láttam Wotlk: 12/12 ICC HC Cataclysm: minden bosst öltem ebből 3 hcba maloriak chimereon halfus.
*Esetleg PvP tapasztalat, nem baj ha nincs: Nincs
Altok( amin elérhetünk vagy esetleg ha raidképes gearben van akkor esetleg raidre bevetés+Armory Profil):
Milyen napokon tudsz raidelni?: Péntek, Szombaton kivűl minden nap
Mit teszel ha nem érsz haza időben raidre?: Természetesen jelzem valamelyik offisernek telefonon vagy egyéb megoldással a késésemet.
Milyen consumable-t viszel/hozol raidre ( Flask, Poti, Kaja, Egyéb)?:[Flask of the Draconic Mind] [Elixir of Mighty Speed] [Severed Sagefish Head]
WWS/WOL/Recount screenshot ( Lehetőleg feltoltve egy képmegosztó portálra és onnan belinkelni ide pl.: ): ez egy magmaw try volt

Technikai kérdések
Általános belső gép tulajdonságok( Processor, Garfika, Ram,OP.Rendszer):AMD Phenom II X3 720 processor, Nvidia Geforce GTS 250, 4gb ram, Win 7
Internet hozzáférés(MBit/sec, szolgáltató): ADSL 12mb
Ventrilo használat(kétirányú kommunikáció): Természetesen tudok
Milyen Addonokat használsz?(Fontosabbakat): Deadly boss mod, Omen, ora2, ora3, skada
Incombat/outcombat UI Screenshot: outcombat

Személyes Információ
Keresztnév/Nickname:Vendel
Kor:16
Foglalkozás: Tanuló

Egyéb
Miért akarsz a Despair tagja lenni?: Mert szeretnék 1 haladós guildbe bekerülni és sok jót halottam róla
Ha felvételt nyersz, mit tudsz nekünk nyújtani?: Egy kicsit had legyek egoista 1 skilles playert:)
Referencia avagy olyan személyek neve akik guilden bellül vagy kívül ajánlani tudnak téged: Mirdyll, Vhanity
Egyéb megosztani való: nincs
Vissza az elejére Go down
Sheneri




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 10.

Resto Druid apply Empty
TémanyitásTárgy: link   Resto Druid apply I_icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2011 1:59 pm

outcombat:http://kephost.hu/image-1F9D_4DA216F9.jpg
ez pedig a recountrol: http://kephost.hu/image-212D_4DA2137B.jpg
Vissza az elejére Go down
 
Resto Druid apply
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Apply sablon
» Paladin apply
» The OP Fury Warrior Apply :)
» Fhyola-Moonkin Apply
» Warrior tank/dps apply

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Despair EU-Ragnaros :: Recruit-
Ugrás: