Despair EU-Ragnaros
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Despair EU-Ragnaros
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 assa rugoe

Go down 
SzerzőÜzenet
Smes
Vendég




assa rugoe  Empty
TémanyitásTárgy: assa rugoe    assa rugoe  I_icon_minitimeHétf. Május 09, 2011 1:53 am

Karakter Név:Smes
Faj/Class/Spec:Worgen Rugoe
Realm:Ragna
Armory Profil
Played( lvl85-ön és összesen ):29 nap 24 85 ön
Profession( Miért ezeket? Amennyiben gatheringes , leváltanál olyanokra amik boostolnák a teljesítményed határidő előtt?):
Lw/Skining (nyúzás +crit lw+agi)
Raid Világ
Előző Guildek( Milyen karakterrel?)::Eg ben kezdetem a progrest a serveren sok volt a heti 6 raid meg a nyomás a raidek közben 2 hónapig bírtam velük.Nem kirúgtak Razz kiléptem Razz egyszerűn túl feszült volt légkör. Én jó hangulatban szeretek raidelni eredményesen.Furor al ahol most vagyok nincs bajom csak mostanában elég sok raid elmaradt és nem szeretem az állóvizet ...
Miért hagytad ott őket / miért küldtek el?:Eg kemény volt furor nincs már 25 öss
Részletes HLI Tapasztalat( Vanilla,TBC, Wotlk,Cataclysm):(Wotlk, TBC, PreBC Ha nem a mostani karaktereddel akkor melyikkel?):wotlk ban icc ben pár hc megvolt nem ezzel a karival bc ben bt full ra swp 2 boss pre bc naxx ban 2 boss. Mostani progresben mindent öltem normálban és van 3 hc killem )
(60 on mage eztem 70 rugo 80 dk most megint rugo a januárban jöttem a servere rerolloltam )
*Esetleg PvP tapasztalat, nem baj ha nincs:van
Altok( amin elérhetünk vagy esetleg ha raidképes gearben van akkor esetleg raidre bevetés+Armory Profil)
Milyen napokon tudsz raidelni?:h v cs
Mit teszel ha nem érsz haza időben raidre?:értesítem a cl t
Milyen consumable-t viszel/hozol raidre ( Flask, Poti, Kaja, Egyéb)?:mindent
WWS/WOL/Recount screenshot ( Lehetőleg feltoltve egy képmegosztó portálra és onnan belinkelni ide pl.: ):
Technikai kérdések
Általános belső gép tulajdonságok( Processor, Garfika, Ram,OP.Rendszer):e6500 dual core 240gt 1 giga 4 giga ram win 7 (30 fps raidben )
Internet hozzáférés(MBit/sec, szolgáltató):4 mega bit digi
Ventrilo használat(kétirányú kommunikáció):van
Milyen Addonokat használsz?(Fontosabbakat):recount dbm
Incombat/outcombat UI Screenshot:
Személyes Információ
Keresztnév/Nickname:-
Kor:24
Foglalkozás:naplopó

Egyéb
Miért akarsz a Despair tagja lenni?:miért ne ?
Ha felvételt nyersz, mit tudsz nekünk nyújtani?:dps et
Referencia avagy olyan személyek neve akik guilden bellül vagy kívül ajánlani tudnak téged:EG
Egyéb megosztani való:
Vissza az elejére Go down
Smes
Vendég




assa rugoe  Empty
TémanyitásTárgy: kimaradt    assa rugoe  I_icon_minitimeHétf. Május 09, 2011 1:58 am

nem tudom miért nem kerültek be a linkek Razz pótolom
Armory Profil:
WWS/WOL/Recount screenshot ( Lehetőleg feltoltve egy képmegosztó portálra és onnan belinkelni ide pl.: ):
Vissza az elejére Go down
csebe

csebe


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Felvidék

assa rugoe  Empty
TémanyitásTárgy: Re: assa rugoe    assa rugoe  I_icon_minitimeHétf. Május 09, 2011 4:13 am

Accepted
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





assa rugoe  Empty
TémanyitásTárgy: Re: assa rugoe    assa rugoe  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
assa rugoe
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Despair EU-Ragnaros :: Recruit-
Ugrás: