Despair EU-Ragnaros
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Despair EU-Ragnaros
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Dejóskifli- Death Knight- Frost

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Dejóskifli




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 26.

Dejóskifli- Death Knight- Frost Empty
TémanyitásTárgy: Dejóskifli- Death Knight- Frost   Dejóskifli- Death Knight- Frost I_icon_minitimeSzomb. Márc. 26, 2011 7:51 am

Általános Karakter Info
Karakter Név: Dejóskifli
Faj/Class/Spec:Draenei / Death Knight / Frost
Realm: Ragnaros
Armory Profil: http://eu.battle.net/wow/en/character/ragnaros/dej%C3%B3skifli/simple
Played( lvl85-ön és összesen ): 9/15
Profession( Miért ezeket? Amennyiben gatheringes , leváltanál olyanokra amik boostolnák a teljesítményed határidő előtt?): Skinning - Crit és pénzszerzés miatt . Mining - Életpontok és pénzszerzés miatt.

Raid Világ
Előző Guildek( Milyen karakterrel?): Good Times, Dejóskiflivel
Miért hagytad ott őket / miért küldtek el?: Szeretnék többet raidekre járni de sajnos ők hétvégén mennek amikor én nem vagyok online
Részletes HLI Tapasztalat( Vanilla,TBC, Wotlk,Cataclysm): cataclysm-nél jöttem vissza. itt már Baradin hold , bastion of twillight, és black wing descent 1. bossokig jutottam a klánnal sajnos. :-(
*Esetleg PvP tapasztalat, nem baj ha nincs: 2v2 ben veszek részt minden héten de csak most találtam meg a megfelelő társat, Ott blood talenten játszok. jelenleg 1417 es ratingnál tartunk
Altok( amin elérhetünk vagy esetleg ha raidképes gearben van akkor esetleg raidre bevetés+Armory Profil): nem szoktam altozni csak ha hétvégén itthon vagyok . akkor firehammer lvl 22 shaman vagy galamß lvl 60 warlock .
Milyen napokon tudsz raidelni?:Hétfő, kedd , szerda, csütörtök , vasárnap
Mit teszel ha nem érsz haza időben raidre?: ha kapok valakitől telefonszámot akkor felhivom. ha nem akkor sürün elnézést kérek Smile
Milyen consumable-t viszel/hozol raidre ( Flask, Poti, Kaja, Egyéb)?: flask of titanic strenght /+300 str / , beer-basted crocolisk /+90 stam +90 str /
WWS/WOL/Recount screenshot ( Lehetőleg feltoltve egy képmegosztó portálra és onnan belinkelni ide pl.: http://www.kepfeltoltes.hu/view/110326/mostani_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Technikai kérdések
Általános belső gép tulajdonságok( Processor, Garfika, Ram,OP.Rendszer):Celeron (r) 3GHZ , ati radeon 9600 , 2gb ram , win.Xp
Internet hozzáférés(MBit/sec, szolgáltató): t-home
Ventrilo használat(kétirányú kommunikáció):van és használtam már
Milyen Addonokat használsz?(Fontosabbakat):Xpearl , omen , recount , bartender
Incombat/outcombat UI Screenshot:

Személyes Információ
Keresztnév/Nickname: Norbert/Galamb
Kor:23
Foglalkozás: Ékszerész

Egyéb
Miért akarsz a Despair tagja lenni?:Szeretnék többet raidelni
Ha felvételt nyersz, mit tudsz nekünk nyújtani?: heti 4-5 nap raidolás
Referencia avagy olyan személyek neve akik guilden bellül vagy kívül ajánlani tudnak téged: Aranthyr vagy nasghouls good times klán
Egyéb megosztani való: Szeretnék csatlakkozni Smile
Vissza az elejére Go down
Aisaka

Aisaka


Hozzászólások száma : 85
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 11.
Tartózkodási hely : Budapest

Dejóskifli- Death Knight- Frost Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dejóskifli- Death Knight- Frost   Dejóskifli- Death Knight- Frost I_icon_minitimeCsüt. Márc. 31, 2011 2:59 pm

Ventrilos beszélgetés alapján felvéve próbaidőre.
Vissza az elejére Go down
 
Dejóskifli- Death Knight- Frost
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» DK-Frost/Unholy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Despair EU-Ragnaros :: Recruit-
Ugrás: