Despair EU-Ragnaros
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Despair EU-Ragnaros
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Nofertiti-Elemental Shaman

Go down 
SzerzőÜzenet
byamee
Vendég




Nofertiti-Elemental Shaman  Empty
TémanyitásTárgy: Nofertiti-Elemental Shaman    Nofertiti-Elemental Shaman  I_icon_minitimeVas. Ápr. 17, 2011 9:43 am

Karakter Név: NOFERTITI

Faj/Class/Spec: Draenei Elemental Shaman

Realm: Ragnaros

Armory Profil:

Played:

Profession: Herb/Alchemy... A kerdesre nemhiszem hogy lecserelnem hiszen ebbol a skillekbol penzelem a repairt,geart,enchantokat

Előző Guildek: Arathor- Insomniac,Rise Legacy Bloodscalp-Cold Fusion,Continuum(elemental shaman-byamee)Ragnaros-Roid,

Miért hagytad ott őket / miért küldtek el?:Mikor a cold fusion eggyesult 1 masik guild-al es lett belole a continuum en azutan 2 honappal server rerolloltam,Roid-bol pedig a docogos vagy egyaltalan nemletezo progress miatt...keresre privibe vagy szoban tobbet is tudok errol elmondani de leirni hosszadalmas lenne .

Részletes HLI Tapasztalat( Vanilla,TBC, Wotlk,Cataclysm):VANILLA :ZG,MC,AQ40,es bwl elso 2 bossa amit oltem,TBC sunwell kivetelevel minden raid instance farmon volt de mikor kijott sunwell en epp szuneteltettem a wowot,WOTLK,LK kivetelevel minden boss normalban illetve elso 4 hc-ban(gondolok itt a meg aktiv kontentben valo killekre)CATACLYSM,HALFUS10-25,VALIONA&THERALION10,MAGMAW10 ileltve 25os 7%-os try
OMNITROM10,es thorne of four winds elso boss,ezeket mind byamee-val teljesitettem nofertiti csak 2-3 hete lett 85-os

Esetleg PvP tapasztalat, nem baj ha nincs:Anno mikor elindult az arena holy pap-al(5v5) 178win 3 loss de azota csak outdoor pvp ritkan 1-1 av ha unatkozom.

Altok( amin elérhetünk vagy esetleg ha raidképes gearben van akkor esetleg raidre bevetés+Armory Profil):Magnificenza mage eppen leveling alatt all illetve bankos altom flaskfactory
eldontottem mikor kibannoltak byamee-t a main shamanom hogy csak 1 maint huzok semmi mast, a maget 1ik ismerosom huzza hobbybol.de szerintem ez mar live id-vel ugyis megoldhato

Milyen napokon tudsz raidelni?:a het minden napjan, munkabeosztasom h-p 4:30-13-14oraig ha jo ido van hetvegen altalaban 14-tol kispalyas labdarugast toljuk de raidra hazatudok erni felteve ha nem elobb van inv mint este 7.

Mit teszel ha nem érsz haza időben raidre?:ha tudom hogy nem erek haza raidra akkor nem jelentkezek ra es a problema megvan oldva
am ha jelentkeztem es nem erek haza raidra csak 1 oran belul akkor beloggolok ha tobb idot kesek akkor aznap este inkabb fel se jovok wowra Smile

Milyen consumable-t viszel/hozol raidre ( Flask, Poti, Kaja, Egyéb)?:Mindig van nallam draconic mind flaska illetve potion of speed,es mighty reju poti,bar a flaskot nemszoktam hasznalni a battle cauldron miatt kajat pedig eddig nemvittem mert volt seafood feast,gemeket szoktam hozni ha esik loot feltudjam gemelni illetve encha alapanyag mindig van a taskamba.

WWS/WOL/Recount screenshot ( Lehetőleg feltoltve egy képmegosztó portálra és onnan belinkelni ide pl.: Tudnak most ilyet linkelnek szivesen de kerdezzetek meg bashful-t,jasit vagy ilorit ok elfogultsag nelkul megtudjak mondani a velemenyuket rolam.

Általános belső gép tulajdonságok( Processor, Garfika, Ram,OP.Rendszer):a gepem alakuloban most jelenleg ugyfest majus 6-an megkapom a fizetesem es veszek 2 magos procit alaplapot es 4 giga ramot mar kivan nezve csak a penzre varok, videokartya 9600GT,nem jelentkezek 25-os raidokra mert nemhogy kepkockankent nem latom a wowot de a fightbol latok kb 4-5 mozgast es ennyi
eddig csak szimplan laggolt de most megerett a cserere,most 32bit-es win xp van az uj alaplapal jon egy 64 bit-es win 7

Internet hozzáférés(MBit/sec, szolgáltató):30megas diginet de ez valtozhat meg mert mostanaban nemvagyok vele megelegedve

Ventrilo használat(kétirányú kommunikáció):levan toltve a ventri mix mar voltam 1 icc acsi farm kapcsan a ventriteken,van meg ts2-3om is.

Milyen Addonokat használsz?(Fontosabbakat):nem sokat hasznalok ezert leirom mindet,NPC scan,omen,recount,atlasloot

Incombat/outcombat UI Screenshot:sima wowos castbar van kint semmi mas.az uj blizzardos raidframe-vel

Keresztnév/Nickname:Sandor, Sanyiii

Kor:29 eves vagyok

Foglalkozás:Szakacs lennek

Miért akarsz a Despair tagja lenni?:szeretnek 1 olyan guildban jatszani haladni ahol nem a kontent vegen vagy a nerf utan lathatom az end bossokat Sad

Ha felvételt nyersz, mit tudsz nekünk nyújtani?:jokedv,moka,kacagas...viccet felreteve egy elemental shamant aki tudja hol a wind shear,es kivan rakva neki castbarra a purge is a hex-rol nem is beszelve Smile,illetve ha nemernek el a healerek kepes vagyok magam healelni nemcsak a dps dps dps
es nem utolso sorban mert atment tobb ember is hozzatok es ugylatom nem jartak rosszul

Referencia avagy olyan személyek neve akik guilden bellül vagy kívül ajánlani tudnak téged:ha ajanlani nem is de ok ismernek: ilori,jasi,bashful

Egyéb megosztani való:Mivel hogy megfogjatok kerdezni hogy miert voltam bannolva leirom
Botoztam es bekerultem az archeology-t erinto banwave-be szerintem errol tobbet nem is kell leirnom.
Ha felvetelt nyerek jovo ho 8-10-e elott nemtudok raidolni illetve meg gearelodes alatt al a shamanom ezert kernek toletek 1 kis turelmet
Vissza az elejére Go down
byamee
Vendég




Nofertiti-Elemental Shaman  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nofertiti-Elemental Shaman    Nofertiti-Elemental Shaman  I_icon_minitimeVas. Ápr. 17, 2011 10:39 am

meg nem erkezett meg a hitelesito kod a mailomra ezert nemtudtam linkelni armory-t amint megerkezik potolom,
a kari gemelt reforgolt enchatolatlan mert meg geareles kozepen tartok ha teljes a gear az enchantok is meglesznek rendben
Vissza az elejére Go down
nofertiti




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2011. Apr. 17.

Nofertiti-Elemental Shaman  Empty
TémanyitásTárgy: sikerult   Nofertiti-Elemental Shaman  I_icon_minitimeVas. Ápr. 17, 2011 11:09 am

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nofertiti-Elemental Shaman  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nofertiti-Elemental Shaman    Nofertiti-Elemental Shaman  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nofertiti-Elemental Shaman
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Despair EU-Ragnaros :: Recruit-
Ugrás: