Despair EU-Ragnaros
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Despair EU-Ragnaros
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Gavol Prot paladin

Go down 
SzerzőÜzenet
Ghaia
Vendég




Gavol Prot paladin Empty
TémanyitásTárgy: Gavol Prot paladin   Gavol Prot paladin I_icon_minitimeHétf. Május 02, 2011 11:01 am

Általános Karakter Info
Karakter Név: Gavol
Faj/Class/Spec: human paladin protection
Realm: Ragnaros
Armory Profil:
Played( lvl85-ön és összesen ): 168 nap
Profession: mining blacksmith, fullos mindkettő, raidelésre megfelelő szakmák (nem dpseltem még palával egyelőre)

Raid Világ
Előző Guildek( Milyen karakterrel?): pala: TRIAD, Silver River; shaman: SR; pap: Furor
Miért hagytad ott őket / miért küldtek el?: rossz vezetés, ezáltal raidelés színvonala csökkent
Részletes HLI Tapasztalat: BCben kezdtem el tankolni egészen SWPig, utána WOTLK alatt shamannal healeltem, majd Cata alatt pappal healeltem, csak Alakir nincs meg; megemlíteném 4.0 elött palával megöltem LK és Halion-t hcban.
*Esetleg PvP tapasztalat, nem baj ha nincs: nincs
Altok( amin elérhetünk vagy esetleg ha raidképes gearben van akkor esetleg raidre bevetés+Armory Profil):
Ghaia
Arrogancia
Milyen napokon tudsz raidelni?: bármelyiken
Mit teszel ha nem érsz haza időben raidre?: telefonálok valakinek
Milyen consumable-t viszel/hozol raidre ( Flask, Poti, Kaja, Egyéb)?: flask poti kaja Razz
WWS/WOL/Recount screenshot ( Lehetőleg feltoltve egy képmegosztó portálra és onnan belinkelni ide pl.: ): nincs sajnos csak healer karimról, ha az megfelel feltöltök egyet

Technikai kérdések
Általános belső gép tulajdonságok( Processor, Garfika, Ram,OP.Rendszer): raideléshez megfelelő
Internet hozzáférés(MBit/sec, szolgáltató): raideléshez megfelelő , t-offline
Ventrilo használat(kétirányú kommunikáció): megoldható
Milyen Addonokat használsz?(Fontosabbakat): skada, deadly boss mod, big brother, grid
Incombat/outcombat UI Screenshot:

Személyes Információ
Keresztnév/Nickname: Ádám
Kor: 26
Foglalkozás: eladó

Egyéb
Miért akarsz a Despair tagja lenni?: tankot kerestek, ahogy nézem progressben is jól álltok, szeretnék részese lenni a sikernek, nem kihasználója
Ha felvételt nyersz, mit tudsz nekünk nyújtani?: megbízható vagyok, utánanézek a bossoknak, ha hibázok beismerem és legközelebb 100%ban az elkerülésén dolgozom
Referencia avagy olyan személyek neve akik guilden bellül vagy kívül ajánlani tudnak téged: azt hiszem Protokol-t ismerem SRből
Egyéb megosztani való: nincs
Vissza az elejére Go down
 
Gavol Prot paladin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Despair EU-Ragnaros :: Recruit-
Ugrás: