Despair EU-Ragnaros
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Despair EU-Ragnaros
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jeletkezés

Go down 
SzerzőÜzenet
Balance
Vendég




Jeletkezés Empty
TémanyitásTárgy: Jeletkezés   Jeletkezés I_icon_minitimeCsüt. Május 05, 2011 7:45 am

Sziasztok !
Arra lennék kíváncsi, hogy ilyen múlttal lenne e esélyem nálatok.

Szécsi Tamás vagyok egy szegedi fiatal ember, 20 éves vagyok és építőiparral foglalkozok a családi cégünkben. Körülbelül 4 éve wowozok Druiddal kezdtem az egész pálya futásomat az anachronos szerveren, ott voltam magyar klánban és nemzetközi klánban is de nem volt egyik sem progres.

(Karakter neve:Ridik)Druida: BC-ben kezdetem el pvp-zni a tesommal 2000 raeting ( R.Druid ft. Lock ) utána meguntam és jött a pve: kara,zulaman,mgt,tk. Wotlk ott váltottam talentet és balanc druid lettem, voltam naxx 10-25 végig toltam, ulduart sajnos csak 10esben és itt abba is hagytam a druid karakteremmel.

(Karakter neve:Archantosz)Paladin: A druidom mellett közben felhúztam egy retri paladint is és ő az arathoron volt a divinium guildban toc 10 normal és hc végig meg volt 25-ben normal 5/5 hc 3/5 utána tanulási okok miatt abba hagytam a wowot 1 hónapra. Mikor vissza tértem át jöttem a ragnaros szerverre ally oldalra először is első guild amiben részt vettem sárkányláng ha jól emlékszek és lehet ott ismertem meg Protokolt de lehet ő már nem emlékszik rám. Ezek után hordás lettem és ott timeles heroes guildban voltam elég sokáig ott a palám fullos lett mind a 3 talentben icc 10 normal végig hc-ban sajnos az utolsó 2 boss nem volt meg icc 25 normal végig.
Gear: Retri T10 hc, Prot t10, holy t10

(Karakter neve:Kásztor)Mage: Vele nem sok mindent értem ell icc 10 végig.
Gear: T10

Egyéb: Ezt az accomat eladtam és szeretnék vissza térni a wow világába. Cata elött hagytam abba és eljött az idő, hogy most újra vissza térjek egy Worgen druiddal mint balance sajnos a cataról nem sok mindent tudok csak azokat amiket olvastam és láttam videókon, de nagyon gyorsan tanulok.

Számítógépem szervízben van kb. 3 hétig oda lesz :S most újítom fel szóval nem lesz vele baj a netem t-comos eddig nem volt vele gondom.(Mikrofonom és fülesem van a beszélgetés megoldható)

Akik tudnának ajánlani:Ryky,Protokol,Hausser(horde),Xdee. Ha emlékszenek rám persze !

Köszönöm szépen türelmeteket !
Vissza az elejére Go down
csebe

csebe


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Felvidék

Jeletkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jeletkezés   Jeletkezés I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 12:29 am

Szia! Esélyt legtöbb embernek adunk, mindenki egyenlő eséllyel indul. Sajnos viszont így ebből a szövegből nem sok mindent tudtunk meg rólad ami alapján dönteni tudnánk, ezért ha nem gond átküldenélek erre a linkre : www.despair.clans.hu --- ez az új honlapunk (már nem csak fórum!!!! Very Happy ) , ott fent találsz egy Jelentkezés részt, ott ha minden egyes rubrikát kitöltesz már jobban el tudunk igazodni és dönteni is fogunk tudni Smile Várjuk az applit!

Csébé
Vissza az elejére Go down
 
Jeletkezés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Despair EU-Ragnaros :: Recruit-
Ugrás: