Despair EU-Ragnaros
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Despair EU-Ragnaros
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Aldoren - Paladin - Holy

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
DJ_TOM




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2011. Mar. 05.

Aldoren - Paladin - Holy Empty
TémanyitásTárgy: Aldoren - Paladin - Holy   Aldoren - Paladin - Holy I_icon_minitimeSzomb. Márc. 05, 2011 7:47 am

Általános Karakter Info
Karakter Név: Aldoren
Faj/Class/Spec: Draenei/Paladin/Holy
Realm: Ragnaros
Armory Profil: még nem 85ös
Played( lvl85-ön és összesen ): összesen 83 nap / 85ön 17
Profession: herb / alchemy (lesz)

Előző guildem amiben wotlkben a legnagyobb sikereket értem el az a Sárkányláng Örzői. 1.8 óta wowozok minden instában meg fordultam nem 1szer azóta, de ami a lényeg számotokra az a wolk hisz a bcs raidelést nem naon lehet már összahsonlítani a maival. a lényeg : ulduban minden kivéve algalon meg hc mimiron és yoggi bá, naxx tiszta , icc 11/12 normal 11/12 hc mind2 10esben 25ösben csak az első... nekérdezzétek h lehet... hoszú a lényeg h faszlámák miatt szoptam.
ALt: Draznox(lv85) muti rugó 11-13k dps megy ki vele.
2k rating körüli pvp tapasztalat
Amit kiirtatok raidnapnak nekem mind jó
Mit teszek ha nem érsz haza időben raidre???.... haza érek raidre időben
Milyen consumable-t viszel/hozol raidre ( Flask, Poti, Kaja, Egyéb)? ---- most errre mit irjak? Very Happy elég low aki nem tudja ... fejből persze nem tom az itemek nevét de nyilván oylan flaska meg kaja ami healernek kell ... ha meg, meg van a másodlagos stat cap több dologból is (pl már elég a spirit )l akkor nyilván lehet hozni pure caster kaját /potit

gépről:

röviden sztem ennyi elég: full grafon 60 fpsel fut szval raiden nem lesz gond
500kb/s max letöltés és netem stabilabb mint a T-online az fix
TS mumble ventri .... 1értelmű anélkül nincs raid
én érzésből healelek tehát nem használok healbotot és sztem tapasztalat alapján szólva 1000x jobban lehet anélkül healelni... 1ébként bartender és xperl ami a spellek bindolását és a targetelés segiti (magyarul zongárzom ha kell 1 raiden az op heal)
sztem ehhez nem igazán kel lscrrenshot mindenki látott már xperl-t a bartender meg csak bindolás

személyes info:

Keresztnév/Nickname: Tamás / DJ
Kor: 19
Foglalkozás: gimi


Egyéb
Miért akarsz a Despair tagja lenni?:
mert régóta szeretnék HC guidlebn pvezni... a skill benenm és meguntam szopni a lámák miatt... sztem ez elég indok
Ha felvételt nyersz, mit tudsz nekünk nyújtani?:
nagyából amit kértek megcsinálom és még annál is többre törekszem
Referencia avagy olyan személyek neve akik guilden bellül vagy kívül ajánlani tudnak téged:
NEMEBLOOM -ot ismerem IRL jó haverom nagyából 3vée játszunk 1ütt kisebb nagyobb szünettekkel , iszonyat skileld a gyerek pvpbe sehol nem vok hozzá de a pve skillem csunyán surolja az övét ... nagyából amit ő megtud csinálni azt én is... de erről őt is meglehet kérdezni
Egyéb megosztani való:
nos ez itt a fontos dolog... most kedden jöttem visssza ujra gémelni... kezdtem 1 palát és jelenleg is azt huzom ... de a komoly szintű érdeklődésemet mutassa az hogy a karakter 3 napos és jelenleg lvl 66... szval jövőhétvégére full hc gearben állva várok a parancsotokra....


Vissza az elejére Go down
Aisaka

Aisaka


Hozzászólások száma : 85
Csatlakozás ideje : 2011. Feb. 11.
Tartózkodási hely : Budapest

Aldoren - Paladin - Holy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aldoren - Paladin - Holy   Aldoren - Paladin - Holy I_icon_minitimeHétf. Márc. 14, 2011 4:37 pm

Accept próbaidőre, szintezés
Vissza az elejére Go down
 
Aldoren - Paladin - Holy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» MAzurka holy paladin
» Rezsó / Ret Paladin
» Paladin apply
» Gavol Prot paladin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Despair EU-Ragnaros :: Recruit-
Ugrás: